Ota yhteyttä

Myynti, suunnittelu ja yhteistyö

Ota yhteyttä

Myynti, suunnittelu ja yheistyö

K.A.Weiste Oy
Kalle Weisteen katu 4
00720 Helsinki

09 351 800
weisteshop@weiste.fi

Weiste Christmas Legend -koristeet

Helena Friman
09 351 80 121
helena.friman@weiste.fi

Villa Weiste -joulukoristeet ja sisustustuotteet

Liisa Vertanen
09 351 80 110
liisa.vertanen@weiste.fi

Johanna Weiste
09 351 80 134
johanna.weiste@weiste.fi

Media

Helena Friman
09 351 80 121
helena.friman@weiste.fi

Johanna Weiste
09 351 80 134
johanna.weiste@weiste.fi

Scandinavia

Lotta Weiste
+358 9 351 80 147
lotta.weiste@weiste.fi

Jälleenmyyjät Suomi

Palvelu
Asiakaspalvelu

09 351 800
weisteshop@weiste.fi

Myyntinäyttely tapaamiset

Asiakaspalvelu
09 351 800
weisteshop@weiste.fi

Itä-Suomi

Niina Kolppo
0400 602 449
niina.kolppo@weiste.fi

Länsi-Suomi

Esa Schultz
040 728 2660
esa.schultz@weiste.fi

Suomi

Palvelu

Jouni Hanhela
09 351 80 114
jouni.hanhela@weiste.fi

Johanna Weiste
09 351 80 134
johanna.weiste@weiste.fi

Sosiaalinen media

Viralliset
Pääkonttori

K.A.Weiste Oy
Kalle Weisteen katu 4
00720 Helsinki

09 351 800
weisteshop@weiste.fi

Weiste Christmas Legend -koristeet

Helena Friman
09 351 80 121
helena.friman@weiste.fi

Villa Weiste -joulukoristeet ja sisustustuotteet

Liisa Vertanen
09 351 80 110
liisa.vertanen@weiste.fi

Johanna Weiste
09 351 80 134
johanna.weiste@weiste.fi

Media

Helena Friman
09 351 80 121
helena.friman@weiste.fi

Johanna Weiste
09 351 80 134
johanna.weiste@weiste.fi

Jälleenmyyjä palvelu
Scandinavia

Lotta Weiste
+358 9 351 80 147
lotta.weiste@weiste.fi

Jälleenmyyjät Suomi

Palvelu
Asiakaspalvelu

09 351 800
weisteshop@weiste.fi

Myyntinäyttely tapaamiset

Asiakaspalvelu
09 351 800
weisteshop@weiste.fi

Itä-Suomi

Niina Kolppo
0400 602 449
niina.kolppo@weiste.fi

Länsi-Suomi

Esa Schultz
040 728 2660
esa.schultz@weiste.fi

Yrityspalvelu

Suomi

Palvelu

Jouni Hanhela
09 351 80 114
jouni.hanhela@weiste.fi

Johanna Weiste
09 351 80 134
johanna.weiste@weiste.fi

Social Media

Sosiaalinen media

Viralliset

Vieraile myyntinäyttelyssä.

Tutustu tarinaan

Vieraile myymälässä.

Seuraa sosiaalisessa mediassa.

Suomi